Služby Nájdenie vhodného auta a Poradenstvo pri kúpe auta

Zaujíma vás čo všetko pre vás skontrolujeme a za akú sumu? Podrobné informácie nájdete na stránke Cenník.


O spoločnosti:

Kto sme? Sme spoločnosť OAPA – Odborné Autoporadenstvo s 36 ročnými skúsenosťami v oblasti automobilov. Naši zamestnanci vyštudovali školy so zameraním na automobilový priemysel. Majú dlhoročné profesionálne skúsenosti v tejto oblasti ako na teoretickej tak na praktickej úrovni v autorizovaných servisoch viacerých značiek. Tieto skúsenosti a informácie sú bežne dostupné pre verejnosť až v čase, kedy je už konkrétny automobil na trhu nahradený novým modelom, čo sa deje zhruba v období od 4 do 7 rokov.

Skutočnosť, že veľa ľudí si k obhliadke privedie či už mechanika alebo odborníka z automobilového sektoru nás priviedla k myšlienke založiť túto spoločnosť. Rozhodli sme sa svoje skúsenosti a informácie využiť a zariadiť za Vás všetky veci ohľadom kúpy ojazdeného auta od jeho výberu, cez hľadanie v inzeráte, až po jeho prepis na Vašu osobu alebo Vašu spoločnosť.

Prečo? Doba je dnes rýchla, ľudia nemajú veľa času venovať sa hľadaniu a výberu auta, chodiť po neúspešných obhliadkach. Dnes každý človek požaduje maximálnu efektivitu v čo najkratšom čase. Máme bohaté skúsenosti aby sme Vám kúpu auta maximálne zefektívnili, ušetrili Vám čas a nemálo peňazí.

Chcem si dať skontrolovať auto!

    Tieto údaje neposkytneme žiadnej tretej strane a slúžia len na konktakt s vami.