256533

Ako kúpite auto s nami?

1. Vyplňte kontaktný formulár, ktorý sa nachádza na konci tohto článku alebo na bočnom paneli.

2. Do 24 hodín Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

3. Opýtame sa Vás na pár základných otázok a ak Vám budeme vedieť pomôcť, dohodneme si osobné stretnutie alebo video hovor cez Skype. Preberieme Vaše požiadavky na auto a spolu s Vami zúžime okruh najvhodnejších áut (v prípade, že už máte auto vyhliadnuté, prejdeme rovno na dohodnutie obhliadky a jeho dokladové preverenie).

4. Inzeráty obvoláme a preveríme ich pravdivosť. Vedeli ste, že veľa inzerátov je fiktívnych a slúžia len k nalákaniu potencionálneho kupcu na osobné stretnutie do autobazáru? Vieme takéto inzeráty včas odhaliť a ušetriť Vám čas a peniaze.

5. Prevedieme dokladové overenia vozidla v systéme. Preveríme podozrenie na stočené kilometre, údaje z technického preukazu, databázu kradnutých vozidiel, záložné práva a exekúcie. Na trhu sa stále objavujú autá s upravenými kilometrami, sú kradnuté, je na nich záložné právo, alebo právna ťarcha.

6. Dohodneme osobnú kontrolu všetkých vozidiel, pričom ako prvé pôjdeme s Vami obhliadnúť to, ktoré je najbližšie.

7. Skontrolujeme aktuálny skutočný technický stav, vyskúšame funkčnosť všetkých ovládacích prvkov. Podrobíme ho dôslednej kontrole a všetky nedostatky a poruchy poznačíme do kontrolného protokolu.

8. Prevedieme skúšobnú jazdu. Pri testovacej jazde zároveň zhodnotíte či Vám dané auto sedí a spĺňa Vaše očakávania.

9. Po odhalení závad Vám pripravíme predbežnú kalkuláciu opráv a odporučíme alebo neodporučíme kúpu daného auta.

10. Ak je kúpa výhodná aj napriek nutným investíciám, s predávajúcim Vám vyjednáme cenu, ktorá skutočne zodpovedá stavu vozidla. Nutné investície sa pritom nemusia týkať len nutných opráv ale aj jeho údržby vrátane výmeny prevádzkových kvapalín a spotrebných náhradných dielov (brzdové segmenty, spojka, remene atď). Aj takéto investície sú veľakrát veľkou položkou, na ktorú Vás upozorníme pred kúpou auta.

11. Po kúpe auta Vám k nemu dáme všetky rady k jeho údržbe, aby Vám spoľahlivo slúžilo a nenechalo Vás niekde na ceste.

 

Chcem si dať dôkladne skontrolovať auto!