Kontakt

OAPA s.r.o.

IČO: 50 207 881
DIČ: 21 20 21 81 44
Adresa: Javorová 4
Banská Bystrica
974 09
Pôsobenie: Celá SR
Mail: oapa.sk@gmail.com

NÁŠ TÍM:

Erik Černák – Technik
tel. číslo: +421 911 954 949

Mgr. Denisa Černáková – Manager obchodu
tel. číslo: +421 907 567 345

Marek Janovec – Riaditeľ spoločnosti
tel. číslo: +421 904 431 633

O spoločnosti:

Kto sme? Sme spoločnosť s deväť ročnými skúsenosťami v oblasti automobilov. Naši zamestananci vyštudovali školy so zameraním na automobilový priemysel. Majú dlhoročné profesionálne skúsenosti v tejto oblasti ako na teoretickej tak na praktickej úrovni v autorizovaných servisoch viacerých značiek. Tieto skúsenosti a informácie sú bežne dostupné pre verejnosť až v čase, kedy je už konkrétny automobil na trhu nahradený novým modelom, čo sa deje zhruba v období od 4 do 7 rokov.

Skutočnosť, že veľa ľudí si k obhliadke privedie či už mechanika alebo odborníka z automobilového sektoru nás priviedla k myšlienke založiť túto spoločnosť. Rozhodli sme sa svoje skúsenosti a informácie využiť a zariadiť za Vás všetky veci ohľadom kúpy ojazdeného auta od jeho výberu, cez hľadanie v inzeráte, až po jeho prepis na Vašu osobu alebo Vašu spoločnosť.

Prečo? Doba je dnes rýchla, ľudia nemajú veľa času venovať sa hľadaniu a výberu auta, chodiť po neúspešných obhliadkách. Dnes každý človek požaduje maximálnu efektivitu v čo najkratšom čase. Máme bohaté skúsenosti aby sme Vám kúpu auta maximálne zefektívnili, ušetrili Vám čas a nemálo peňazí.

Kontatujte nás a my za Vás všetko potrebné vybavíme!

Meno (vyžadované)

Email (vyžadované)

Správa

Ochrana proti spamu
captcha