Filip (BB) a Hyundai i30

Erika som kontaktoval ešte v počiatočnom štádiu výberu auta, kde som mal zvolené absolútne základné parametre (šikovné auto do mesta/benzín), no napriek tomu mi nemal problém radiť a odpovedať na nespočet akýchkoľvek aj triviálnych otázok. Dokonca mi pomáhal hľadať vhodného “kandidáta” v inzercii počas niekoľkých týždňov, čo som hodnotil veľmi kladne. Po jednej nevydarenej príležitosti kde sme mali už dohodnutý výjazd za predávajúcim, ale auto sa stihlo predať extrémne rýchlo, ma dokonca “utešoval” že na mňa čaká niečo lepšie a mal pravdu…

Následnú príležitosť sme stihli dohodnúť dá sa povedať v rekordnom čase a veľké plus bolo, že sa dokázal časovo prispôsobiť aj napriek vyťaženosti a iným povinnostiam. Nebol problém cestovať cca 4 hodiny za predávajúcim, ďalšiu minimálne hodinu riešiť obhliadku a cestu nocou nazad s príjazdom cca o pol druhej v noci. Síce kupované auto bolo pomerne nové ale ja ako laik som danú možnosť asistencie potreboval nakoľko kúpa auta nieje jednoduchá záležitosť na pár minút. Kompletná pripravenosť vrátane potrebného vybavenia, kúpno-predajných zmlúv, protokolu o obhliadke atď. je u neho samozrejmosť, čo je veľké plus. Pri obhliadke prešiel každý detail, o ktorom sme sa vopred bavili a taktiež komunikácia s predávajúcim ako aj argumentovanie problematiky bolo na vysokej úrovni.

Určite by som jeho služby odporučil každému, kto kupuje alebo aj predáva auto. Naviac priateľský prístup aj poradenstvo, či už pred kúpou ale aj teraz nejaký ten čas od kúpy je spestrením radosti každého kto sa teší z nového auta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *