Jakub (LM) a jeho prvé auto

Úplná profesionalita a serióznosť tejto firmy hlavne zo strany Erika Černáka. Od začiatku ako som ich kontaktoval som vedel, že nejaké to auto určite vyberieme. Poslal som inzerát auta, o ktoré by som mal záujem a oni mi ešte poslali aj rôzne iné ponuky, adekvátne môjmu poslanému inzerátu. Po vybratí vozidla hneď kontaktovali predajcu, preverili vozidlo po právnej stránke a následne dohodli obhliadku, kde dorazili presne na čas.

Pri obhliadke vozidla neprehliadli ani najmenší detail, každú nedokonalosť vozidla. Ešte som nikdy nevidel taký zmätený výraz toho predávajúceho, keď tam prišli skutoční ľudia čo tomu rozumejú. Tzv. postrach pre špekulantov. Keď predávajúci vie menej o svojom aute ako títo ľudia, či už po technickej tak aj po odbornej stránke. Nikdy som si v živote nemyslel, koľko veľa vecí je potrebné skontrolovať pri kúpe vozidla. Po kúpe vozidla mi ešte Erik Černák vypracoval servisný plán, kde ma oboznámil s postupom času s investíciami, ktoré ma neminú.

Jednoznačne odporúčam všetkým, ktorý si chcú kúpiť jazdené auto a nechcú byť oklamaný špekulantami. Človek aspoň zistí čo vlastne naozaj kupuje a čo môžete od auta očakávať. Ďakujem tejto firme, že ste mi pomohli pri kúpe vozidla, ste fakt seriózni odborníci. ĎALŠIE AUTO KUPUJEM LEN A LEN S VAMI !

Komentáre

  1. Lucia Odpovedať

    Chlapcov z OAPA určite odporúčam každému pri kúpe ojazdeného auta, sú skvelí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *