Ján (ZV) a Chevrolet Cruze

Už dlhšie som premýšlal o kúpe ojazdeného auta. Keďže o autách mám obmedzené znalosti, vedel som, že pri kúpe budem potrebovať pomoc. Preto som sa obrátil na Erika. Auto som mal už vopred vyhliadnuté (Chevrolet Cruze). Erik prehliadol inzerát a dohodol s majitelom auta obhliadku, keďže podla telefonického rozhovoru vyzeralo všetko OK. Na obhliadku sme išli Erikovým autom.

Vzhladom na to, že majitel auta mal servis, mohli sme auto prezrieť aj na zdviháku. Erik vykonal všetky potrebne kontroly, meranie laku, napojenie na diagnostiku, vizuálna kontrola vozidla atd. Obaja sme následne absolvovali skúšobnú jazdu. Všetky zistenia Erik zapisoval do formulára, ktorý som na konci stretnutia dostal. Vzhladom na to, že auto bolo v dobrom stave, sme sa dohodli, že ho vezmem. Následne Erik poskytol a pomohol aj pri podpise zmluvy. Myslím, že jeho prístup ocenil aj samotný predávajúci auta.

Komunikácia a spolupráca prebiehala bezproblémovo. Myslím si, že daná služba dokáže kupujúcim ojazdených aut ušetriť vela problémov a Erik robí svoju prácu poctivo. Čiže spokojnosť a s čistým svedomím môžem odporúčať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *