Monika (ZV) a Hyundai i30

Asi pred mesiacom som na odporúčanie známeho kontaktovala spoločnosť Odborné Autoporadenstvo s prosbou o spoluprácu pri kúpe vozidla. Hoci som presne vedela aký typ auta si chcem kúpiť, technické záležitosti som sa rozhodla prenechať odborníkom. Už prvý kontakt s firmou Odborné Autoporadenstvo, konkrétne s p.Erikom Černákom, ma utvrdil v presvedčení, že moja voľba bola správna. Typ vozidla, ktorý som si vybrala schválil a vylučovacou metódou sme sa dopracovali ku konkrétnemu Hyundaiu i30. Nasledujúci postup bol v réžii p.Černáka - preverenie VIN, histórie vozidla a dohoda obhliadky s predávajúcim. Tu sa ukázala profesionalita firmy. Technik, ktorý nás sprevádzal, dôkladne prekontroloval celé vozidlo (lak, motor, interiér, podvozok, ...) a následne odobril kúpu. Na Hyundaii jazdím denne už mesiac a som maximálne spokojná. Neobjavili sa žiadne skryté závady a auto ide ako nové.

Asi pred mesiacom som na odporúčanie známeho kontaktovala spoločnosť Odborné Autoporadenstvo s prosbou o spoluprácu pri kúpe vozidla. Hoci som presne vedela aký typ auta si chcem kúpiť, technické záležitosti som sa rozhodla prenechať odborníkom. Už prvý kontakt s firmou Odborné Autoporadenstvo, konkrétne s p.Erikom Černákom, ma utvrdil v presvedčení, že moja voľba bola správna. Typ vozidla, ktorý som si vybrala schválil a vylučovacou metódou sme sa dopracovali ku konkrétnemu Hyundaiu i30. Nasledujúci postup bol v réžii p.Černáka – preverenie VIN, histórie vozidla a dohoda obhliadky s predávajúcim. Tu sa ukázala profesionalita firmy. Technik, ktorý nás sprevádzal, dôkladne prekontroloval celé vozidlo (lak, motor, interiér, podvozok, …) a následne odobril kúpu. Na Hyundaii jazdím denne už mesiac a som maximálne spokojná. Neobjavili sa žiadne skryté závady a auto ide ako nové.

Chcem sa poďakovať spoločnosti Odborné Autoporadenstvo za ich profesionálny, odborný a trpezlivý prístup. Každému ich prácu odporúčam!

Monika, ZV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *