p. Hlaváč (Belgicko) a firemné auto

Kontakt na pána Černáka som si našiel cez internet keďže som hľadal niekoho na obhliadku konkrétneho auta v BB.

Chcel som kúpiť pre kolegu auto na Slovensku a mal som vyhliadnuté Audi A7 z BB a keďže som väčšinu roka mimo Slovenska a auto som potreboval kúpiť do konca roka (t.j. do mesiaca) na firmu, oslovil som pána Černáka. Dohodol som obhliadku auta a po odskúšaní a prezretí auta mi pán Černák neodporučil kúpu a odporučil hľadať ďalej.

Potom sme spoločne hľadali Audi A5, A6 alebo s A7 s určitou výbavou a kilometrami. Ďalšie potenciálne auto na obhliadku/kúpu sivé Audi A5 po preverení pánom Černákom, histórií a telefonáte s predávajúcim sa nešlo ani kontrolovať. Nakoniec sme nasli čierne A5 v DS s požadovanými km a výbavou a s dobrou servisnou históriou.

Pán Černák sa išiel autom previesť a skontroloval ho po technickej stránke. Auto, história a majiteľ boli v poriadku, tak sme hneď auto zarezervovali. Ja som sa stretol s majiteľom až pri podpisovaní kúpnej zmluvy a vtedy som videl aj auto prvý krát a bol som maximálne spokojný. Od kúpy ma auto najazdené vyše 7 000 km bez žiadnej závady.

So službami pána Černáka som maximálne spokojný. Našiel som auto v požadovanej kvalite a čase. Môžem ho len odporúčať ak niekto zvažuje kúpu auta a hľadá  odbornú asistenciu.

Komentáre

 1. FRANTISEK NAGY Odpovedať

  Dakujem, a doporucujem!!!!

  Kupujuci poslal ku mne tuto firmu na obhliadku vozidla, kedze bol v zahranici. Sice viac nez 2 hodiny kompletne obhliadli auto, ale vysledkom bol predaj mojho auta, ktore nebolo na trhu najlacnesie, ale ked zavolali kupujucemu, ze vozidlo je zanovne, bez chyby !!! Kupujuci kupil moje auto, a nie druhe auto, kde tiez boli oni na obhliadke, aj ked to druhe bolo lacnejsie. Doporucujem. Poslite tuto firmu, usetrite cas, a Vy aj tak nemate take prístroje na merania ako oni! Sú to profíci. Prekvapili ma. Na zaciatku som si myslel, ze najdu chybu a prisli iba zjednavat cenu. Nie, su velmi korrektny! ?

  • Odborná Asistencia Pri Automobiloch Odpovedať

   Ďakujeme pekne za Vašu reakciu a názor. Ceníme si to a teší nás to. Budeme radi ak do budúcna aj Vy pán Nagy využijete naše služby.

   Team OAPA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *