Pavol (ZV) a jeho prvé SUV

Zdravím všetkých čitateľov referencií spoločnosti Odborné Autoporadenstvo. Moje meno je Pavol, mám 21 rokov a som mladý začínajúci podnikateľ. Kúpu nového vozidla som si plánoval až na rok 2018, avšak jedného nedeľného večera si veľký parohatý jeleň povedal, že auto môžem zmeniť už tento rok… Tak prečo nie? Nakoľko sa do áut vôbec nerozumiem, bola to pre mňa celkom výzva, ktorú som však musel akútne vyriešiť. Podarilo sa mi aspoň ujasniť, ktoré auto sa mi páči.

Samozrejme, taký mladý chlapec, ktorý nevie čo so sebou, si musí vybrať len to najrozmarnejšie vozidlo, aké len môže. A vybral som si práve BMW X5, ten starší ročník. Uvažoval som, ako si z pomedzi všetkých ponúk na internetovom bazári dokážem vybrať to najzdravšie, do ktorého nebudem musieť veľa investovať a bude mi rýchlo k dispozícii.

Ale nakoľko som nemal ani páru čo také auto obnáša, (neviem naliať ani len vodu do ostrekovačov, a dokonca aj slovo ostrekovače som si musel dodatočne vyhľadať v googli), bolo mi jasné, že potrebujem radu. Obrátil som sa na môjho brata, ktorý vie všetko na svete. A opäť nesklamal. Poradil mi spoločnosť Odborné AutoporadenstvoA. Zo začiatku som bol skeptický, veď to bude na dlhé lakte a toto hentoto, ale nakoniec som kontaktoval túto spoločnosť.

Začal som komunikovať s Erikom. Už po prvom polhodinovom telefonáte mi bolo jasné že Erik vie čo robí. O vybranom aute mi porozprával spredu zozadu a ja som nadobudol lepšiu predstavu, čo to vlastne všetko obnáša. Po nejakom čase, v ktorom sme neustále konzultovali inzeráty z internetu, sme sa napokon na jednom zhodli a hneď na ďalšie ráno stretli a vyrazili do Trnavy, respektíve jej okolia tam, niekde hentam.

Predávajúci bol veľmi príjemný pán s prízvukom svojho kraja a Erik sa pustil na mieste do roboty. Skontroloval veci z vnútra aj z vonka, z vonka ešte raz, potom aj z vnútra, aj zo strán a znova z vonka a možno zas aj zvnútra. Bol som nadšený, že sa do toho tak rozumie a plne som mu dôveroval. Skonštatoval, že auto je v pozoruhodnom stave a ja som už vtedy vedel že mám vybraté.

Po dlhších bankových a policajných vybavovačkách som šiel na mojom ojazdenom novom peknom aute domov. Túto recenziu píšem po 2 mesiacoch každodenného vozenia sa na vybranom vozidle a som veľmi spokojný. V mojich očiach sa táto spoločnosť Odborné Autoporadenstvo snaží robiť poctivý biznis, ktorý budujú na zodpovednosti a zákaznícky orientovanom prístupe, čo je klúčové k úspechu.

Moje ďalšie auto, ktoré si plánujem v budúcnosti kúpiť, rozhodne bude kontrolovať táto spoločnosť. Ak aj vy potrebujete pri výbere ojazdeného vozidla pomoc verím, že Vám moja pozitívna recenzia pomôže pri rozhodovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *