Peter (RV) a Škoda Superb

Predstava kúpy ojazdeného auta je pre mnohých, tak ako bola aj pre mňa, spojená jednak s rizikom zlej kúpy, ako aj s procesom nekonečného hľadania, volania a písania neznámym ľuďom. Nehovoriac o následnom papierovaní a vybavovaní. Našťastie sa mi podarilo nájsť spoločnosť Odborné Autoporadenstvo. V prvom rade mi pomohli s hľadaním vhodného auta podľa mojich vopred stanovených požiadaviek, ktoré so mnou odborne konzultovali. Na rozdiel od iných firiem, ktoré vám auto často vnucujú, mi prišlo že niektoré autá, mi vzhľadom na ich stav snáď ani nedovolia kúpiť :)

Predstava kúpy ojazdeného auta je pre mnohých, tak ako bola aj pre mňa, spojená jednak s rizikom zlej kúpy, ako aj s procesom nekonečného hľadania, volania a písania neznámym ľuďom. Nehovoriac o následnom papierovaní a vybavovaní.
Našťastie sa mi podarilo nájsť spoločnosť Odborné Autoporadenstvo. V prvom rade mi pomohli s hľadaním vhodného auta podľa mojich vopred stanovených požiadaviek, ktoré so mnou odborne konzultovali. Na rozdiel od iných firiem, ktoré vám auto často vnucujú, mi prišlo že niektoré autá, mi vzhľadom na ich stav snáď ani nedovolia kúpiť 🙂


Komunikáciu s predajcom, ako aj overenie všetkých právnych záležitostí zabezpečili takisto oni. Prehliadka auta bola urobená profesionálnejšie ako prehliadka u lekára. Niektoré nástroje a prístroje som videl prvý krát v živote. Tento proces je zároveň dobrý aj pre predajcu, ktorý tak presne vie v akom stave je jeho auto.
Zmluva a všetky ostatné formality takisto neboli žiadnym problémom.
S pomocou firmy Odborné Autoporadenstvo som počas niekoľkých rokov kúpil dve autá a jedno aj úspešné predal. Sú to profesionáli s priateľským prístupom.
Momentálne jazdíme na škode Superb, ktorá je jednoducho super 🙂

Peter, RV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *