Roman (TS) a dodávka pre podnikanie

Na pána Erika Černáka som dostal kontakt pred 2 rokmi od kamaráta s tým, že pracuje vo firme Odborné Autoporadenstvo, ktorá sa zaoberá hľadaním automobilov a hlavne robia ich odborné obhliadky. Zdalo sa mi to ako super nápad, nakoľko som tu na okolí nič podobné nevidel ani nepoznal. Potrebovali sme súrne niekoho kto sa v tom vyzná, pretože sme v tomto smere laici.

Erik Černák nás zachránil pred špekulantom a tým, že by sme si kúpili nie moc zachovalé vozidlo, ktoré na prvý pohľad vypadalo celkom fajn. Po dlhšej dobe sme kvôli rastúcej firme potrebovali aj dodávku a tak sme teda opäť kontaktovali spoločnosť Odborné Autoporadenstvo. Pomohli nám s výberom vozidla a takisto samozrejme s obhliadkou. Pôvodne sme mali vybratú inú dodávku, ale podľa skúseností sme dali radšej na ich rady a išli sme obzrieť tú, ktorú nám odporúčali.

?

Obhliadka vozidla bola na vysokej úrovni, všetko prezreté do detailov a boli sme oboznámení so všetkými kladmi a zápormi vozidla. Keďže tých kladov bolo viac, tak sme ho kúpili. Musím povedať, že firma Odborné AutoporadenstvoA sú naozaj profesionáli, ktorí vedia čo robia a robia to naozaj na vysokej úrovni. V budúcnosti, ak budeme opäť kupovať nejaký automobil, určite využijeme ich služby zas a s čistým svedomím ich môžem odporučiť aj ostatným. Kto chce kúpiť auto a nechce kupovať “mačku vo vreci” odporúčam Odborné Autoporadenstvo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *