Tomáš a Nika (KE) a SUV

Ku pánovi Černákovi som sa dostal náhodou cez veľmi dobre spracované články o jednotlivých autách, motoroch a prevodovkách. Začali sme nezáväznú komunikáciu emailom, deň na to telefonicky kde sme si uzatvorili moje a manželkine predstavy o našom aute. Naša predstava bola BMW X5 ročník cca 2008. Do dvoch týždňov sme našli zaujímavú ponuku do ktorej sme sa pustili. Tomu samozrejme predchádzalo vymieňanie viacerých áut.

Stretnutie a komunikáciu s predajcom som nechal na pánovi Černákovi. Prehliadka auta prebiehala podľa mojich očakávaní a trvala 3 hodiny. Venoval sa najmä technickému stavu vozidla a odporúčanie bolo kúpiť. Auto má chybičky krásy používaním, ale mňa viac zaujímal technický stav vozidla. Dopomohol k obchodu aj majiteľ auta, ktorý bol seriózny a vedeli sme sa rozumne dohodnúť aby boli obe strany spokojné.

Zatiaľ máme auto krátko, takže dúfam, že sme vybrali dobre. Spoluprácu s pánom Černákom môžem iba odporúčať a prajem mu veľa úspechov. Zostávam fanúšikom jeho článkov, ktorých bude dúfam čo najviac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *