Zuzana a Milan (BR) a rodinné kombi

Ešte minulý rok sa nám pokazilo auto a keďže to už bolo dosť staré auto a oprava by bola len vyhodené peniaze, tak sem sa s manželom rozhodli začať hľadať niečo nové. Jasné sme mali v tom, že chceme combi, keďže jedno menšie auto doma máme. Najprv sme hľadali len tak všeobecne, no keďže pri toľkom počte áut, to pre laika nie je vôbec jednoduché a k tomu je tu veľa podvodov pri kúpe auta, vedeli sme že bez niekoho kto sa vyzná to nepôjde.

Kontaktovali sme postupne viac autoporadcov. Spoločnosť Odborné Autoporadenstvo bola až tretia, no až pri nich sa nám hneď zapáčilo jednanie a veľmi odborný prístup. Čo sme si s manželom hneď povedali, že presne takto sme si predstavovali autoporadcu. Informácie ohľadom áut sme si pravidelne vymieňali, hneď nám vedeli povedať prečo by do toho auta išli a na druhej strane prečo nie. Po kratšom hľadaní sme jeden deň našli auto a hneď na druhý deň už išli po neho.

Pretože ako nám povedali, dobré auto jeden deň príde, druhý deň už je preč. Cesta nám ušla celkom rýchlo pretože Erik aj Marek sú fakt sympatickí páni a vidno, že sa autám rozumejú. Hneď ako sem prišli to „svišťalo“. Obaja si rozdelili prácu, aby sme všetko, aj kúpu aj prepis, stihli v ten istý deň. Bolo vidno, že dobre vedia čo robia, veľa vecí by nás ani nenapadlo nejako kontrolovať. Všetko sa majiteľa pýtali a hneď si aj overili, či je to pravda.

Šťastie bolo aj to, že sme narazili na seriózneho predávajúceho. Všetko šlo rýchlo a tak po pár hodinách a po dobrom obede, sme odchádzali už našim autom. Naozaj sme si s manželom nemysleli, že nájdeme auto v tak dobrom stave a ešte s takou výbavou.

Veľká vďaka spoločnosti Odborné Autoporadenstvo, kebyže sme išli hľadať ďalšie auto jednoznačne oslovíme znovu ich. S ich službami sme boli nadmieru spokojní. A určite odporučíme aj známym.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *